Menu
Kommende hjemmekampe
Februar 2023
25.
lørdag
09.30
IF Lyseng
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (25/2-2023) • Pulje 42
Auning Idræts- og kulturcenter Hal B
Grenaa IF
Auning Idræts- og kulturcenter Hal B
25.
lørdag
10.00
Kolind/Perstrup IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (25/2-2023) • Pulje 49
Kolind Hallen
Grenaa IF
Kolind Hallen
25.
lørdag
10.20
AC Norddjurs
-
Herrer
U9
U9 Drenge C INDE (2014) - (25/2-2023) • Pulje 49
Kolind Hallen
Grenaa IF
Kolind Hallen
25.
lørdag
10.24
Nørager B
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (25/2-2023) • Pulje 42
Auning Idræts- og kulturcenter Hal B
Grenaa IF
Auning Idræts- og kulturcenter Hal B
25.
lørdag
11.08
Hornslet IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A INDE (2014) - (25/2-2023) • Pulje 42
Auning Idræts- og kulturcenter Hal B
Grenaa IF
Auning Idræts- og kulturcenter Hal B
25.
lørdag
11.29
Randers Freja (6)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (25/2-2023) • Pulje 103
Romalt Aktivitetshal
Grenaa IF
Romalt Aktivitetshal
25.
lørdag
12.00
Kolind/Perstrup IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2012) - (25/2-2023) • Pulje 16
Kolind Hallen
Grenaa IF
Kolind Hallen
25.
lørdag
12.17
Dronningborg B (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge 3M INDE (2017) - (25/2-2023) • Pulje 103
Romalt Aktivitetshal
Grenaa IF
Romalt Aktivitetshal
25.
lørdag
12.20
SIF Assentoft (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2012) - (25/2-2023) • Pulje 16
Kolind Hallen
Grenaa IF
Kolind Hallen
25.
lørdag
13.02
Skødstrup SF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (25/2-2023) • Pulje 116
tst Aktivcenter
Grenaa IF
tst Aktivcenter
25.
lørdag
13.18
VRI (5)
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (25/2-2023) • Pulje 116
tst Aktivcenter
Grenaa IF
tst Aktivcenter
25.
lørdag
13.20
AC Norddjurs
-
Herrer
U11
U11 Drenge C INDE (2012) - (25/2-2023) • Pulje 16
Kolind Hallen
Grenaa IF
Kolind Hallen
25.
lørdag
14.06
Nørager B
-
Herrer
U7
U7 Drenge 3M INDE (2016) - (25/2-2023) • Pulje 116
tst Aktivcenter
Grenaa IF
tst Aktivcenter
26.
søndag
09.40
Vorup FB (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (26/2-2023) • Pulje 62
Ulvehøj Hallen
Grenaa IF
Ulvehøj Hallen
26.
søndag
09.40
Ebeltoft IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (26/2-2023) • Pulje 68
Ørum Aktiv Center - Hal
Grenaa IF
Ørum Aktiv Center - Hal
26.
søndag
10.00
Skødstrup SF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (26/2-2023) • Pulje 62
Ulvehøj Hallen
Grenaa IF
Ulvehøj Hallen
26.
søndag
10.20
Spentrup IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge C INDE (2015) - (26/2-2023) • Pulje 68
Ørum Aktiv Center - Hal
Grenaa IF
Ørum Aktiv Center - Hal
26.
søndag
11.00
Alliancen IF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B INDE (2015) - (26/2-2023) • Pulje 62
Ulvehøj Hallen
Grenaa IF
Ulvehøj Hallen
26.
søndag
11.30
Aabyhøj IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (26/2-2023) • Pulje 11
KHIF Hallen
Grenaa IF
KHIF Hallen
26.
søndag
11.50
FC Skanderborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (26/2-2023) • Pulje 11
KHIF Hallen
Grenaa IF
KHIF Hallen
26.
søndag
12.50
Helsted Fremad IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C INDE (2011) - (26/2-2023) • Pulje 11
KHIF Hallen
Grenaa IF
KHIF Hallen
26.
søndag
14.20
Alliancen IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 TT (5 k.) • Pulje 8
Volkswagen Park Randers (kunst)
Grenaa IF
Volkswagen Park Randers (kunst)
Marts 2023
4.
lørdag
13.00
SIF Assentoft
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2-3 (2009) 11M - Vinterturnering • Pulje 119
Assentoft Stadion
Grenaa IF (L3)
Assentoft Stadion
4.
lørdag
15.20
Hornslet IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 3 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 109
Hornslet Kunstgræsbane
FC Djursland
Hornslet Kunstgræsbane
4.
lørdag
16.45
Helsted Fremad IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 27
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
Grenaa IF
Quickpoint Park Helsted Kunstgræsbane
5.
søndag
13.00
NUGF Viborg
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - Vinterturnering • Pulje 15
Metropol Park
FC Djursland
Metropol Park
11.
lørdag
11.00
AGF, Aarhus
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (2011) 8M - Vinter 2022/2023 • Pulje 1
AGF's anlæg - Fredensvang
Grenaa IF
AGF's anlæg - Fredensvang
11.
lørdag
17.00
VRI
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 TT (5 k.) • Pulje 8
NES Park
Grenaa IF
NES Park
12.
søndag
14.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herre Serie 4 / Træningskamp • Træningskamp
Hornslet Kunstgræsbane
Grenaa IF
Hornslet Kunstgræsbane
12.
søndag
16.00
Vejgaard B
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - forår 2023 • Pulje 455
Gistrup kunstgræsanlæg
FC Djursland
Gistrup kunstgræsanlæg
18.
lørdag
13.00
ASA, Aarhus
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 Kval • Pulje 4
Koncenton Park (ASA)
FC Djursland
Koncenton Park (ASA)
18.
lørdag
16.00
AaB
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
AaB Kunstgræsbane
Bane 13 - Kunstbane 1
FC Djursland
AaB Kunstgræsbane
Bane 13 - Kunstbane 1
25.
lørdag
13.00
Viby IF
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 Kval • Pulje 4
Viby Idrætspark
FC Djursland
Viby Idrætspark
26.
søndag
13.00
Hobro IK
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - forår 2023 • Pulje 455
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
FC Djursland
DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
April 2023
2.
søndag
00.00
Mørke IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2023 • Pulje 74
Mørke Idrætscenter
Grenaa IF
Mørke Idrætscenter
2.
søndag
16.00
Aalborg KFUM
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
FC Djursland
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
Kunstbane 11-mands
6.
torsdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 Kval • Pulje 4
Nordjyske Bank Arena (Nørresundby)
FC Djursland
Nordjyske Bank Arena (Nørresundby)
10.
mandag
14.00
FS Holstebro
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
Idrætscenter Vest
Bane 1
FC Djursland
Idrætscenter Vest
Bane 1
16.
søndag
00.00
Hornslet IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2023 • Pulje 74
Hornslet Stadion
Grenaa IF
Hornslet Stadion
16.
søndag
00.00
VUGH
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - forår 2023 • Pulje 455
Vester Hassing Stadion
FC Djursland
Vester Hassing Stadion
20.
torsdag
19.00
Randers Freja
23
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
Randers Stadion
Bane 3
FC Djursland
24
Randers Stadion
Bane 3
22.
lørdag
13.00
VRI
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 Kval • Pulje 4
NES Park
FC Djursland
NES Park
23.
søndag
00.00
Kolind/Perstrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2023 • Pulje 74
KPI's Klubhus
Grenaa IF
KPI's Klubhus
30.
søndag
13.00
Skive IK
Omkl. 3
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
Egeris Idrætsanlæg
Bane 1
FC Djursland
Omkl. 11
Egeris Idrætsanlæg
Bane 1
Maj 2023
6.
lørdag
15.00
Auning IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2023 • Pulje 74
Auning Stadion
Grenaa IF
Auning Stadion
9.
tirsdag
18.00
RK07
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - forår 2023 • Pulje 455
RMS Park Romalt
FC Djursland
RMS Park Romalt
13.
lørdag
15.00
AaB
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - forår 2023 • Pulje 455
AaB's Anlæg
FC Djursland
AaB's Anlæg
13.
lørdag
15.30
Vivild IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2023 • Pulje 74
Langhøj Idrætscenter
Grenaa IF
Langhøj Idrætscenter
14.
søndag
13.00
Thisted FC
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
Lerpytter Anlæg
FC Djursland
Lerpytter Anlæg
20.
lørdag
14.00
Aarhus Fremad
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 Kval • Pulje 4
Riisvangen Stadion
FC Djursland
Riisvangen Stadion
21.
søndag
00.00
Nørager B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2023 • Pulje 74
Nørager Stadion
Grenaa IF
Nørager Stadion
Juni 2023
2.
fredag
19.00
AaB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 Kval • Pulje 4
AaB's Anlæg
Bane 1
FC Djursland
AaB's Anlæg
Bane 1
3.
lørdag
12.00
Frederikshavn fI
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - forår 2023 • Pulje 455
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
FC Djursland
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
8.
torsdag
19.00
Hornbæk SF
Omkl. 1 / Rema 1000
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M - forår 2023 • Pulje 301
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunstgræs
FC Djursland
Omkl. 2 / Jydsk Vin
Volkswagen Park Randers (kunst)
Stadion / Kunstgræs