Menu
Kommende hjemmekampe
Oktober 2022
8.
lørdag
10.00
Dronningborg B
11
-
Kvinder
U16
U16 Piger C (2007) 8M - Efterår 2022 • Pulje 100
Dronningborg Kunstgræsbane
Bane 4
Grenaa IF
12
Dronningborg Kunstgræsbane
Bane 4
8.
lørdag
10.00
Vorup FB
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 640
Ørum Aktiv Center
Grenaa IF
Ørum Aktiv Center
8.
lørdag
10.40
VSK Aarhus
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 562
NMT-BYENS Arena Hadsten
Bane 56
Grenaa IF
NMT-BYENS Arena Hadsten
Bane 56
8.
lørdag
10.40
Kolind/Perstrup IF
Omkl. 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 591
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord A
Grenaa IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord A
8.
lørdag
11.00
Lystrup IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 ombrydn • Pulje 845
Lystrup Idrætsanlæg
FC Djursland
Lystrup Idrætsanlæg
8.
lørdag
11.20
Tirstrup/B. IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 539
Mørke Idrætscenter
Grenaa IF
Mørke Idrætscenter
8.
lørdag
13.30
Kjellerup IF
9
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
XL-BYG ARENA
Bane 1
FC Djursland
7
XL-BYG ARENA
Bane 1
8.
lørdag
15.30
Vivild IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 73
Langhøj Idrætscenter
Grenaa IF
Langhøj Idrætscenter
9.
søndag
10.00
Auning IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 570
Auning Stadion
Grenaa IF
Auning Stadion
9.
søndag
10.15
IF Midtdjurs (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 295
Ryomgård Stadion
Grenaa IF
Ryomgård Stadion
9.
søndag
10.15
Lystrup IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Grenaa IF
Hornslet Stadion
9.
søndag
10.40
IF Midtdjurs
-
Kvinder
U11
U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 • Pulje 709
Assentoft Stadion
Grenaa IF
Assentoft Stadion
9.
søndag
10.45
Hornslet IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (2017) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 342
Hornslet Stadion
Grenaa IF
Hornslet Stadion
9.
søndag
11.00
Hornslet IF
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 524
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
Grenaa IF
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
9.
søndag
11.00
Skødstrup SF
-
Herrer
U8
U8 Drenge B (2015) 5M - Efterår 2022 • Pulje 623
Allingåbro Stadion
Grenaa IF
Allingåbro Stadion
9.
søndag
11.00
IF Mols
-
Herrer
U7
U7 Drenge (2016) 3M - søndag d. 9. oktober • Pulje 295
Ryomgård Stadion
Grenaa IF
Ryomgård Stadion
9.
søndag
11.20
SIF Assentoft
Omkl. 8
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 736
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord A
Grenaa IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord A
9.
søndag
11.40
Lystrup IF (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 519
NES Park
5 mands bane
Grenaa IF
NES Park
5 mands bane
9.
søndag
11.45
Ådalen IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 • Pulje 32
Lime Stadion
Grenaa IF
Lime Stadion
9.
søndag
12.00
Skødstrup SF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 795
ed Park (Skødstrup)
Bane 5 (8M)
Grenaa IF
ed Park (Skødstrup)
Bane 5 (8M)
9.
søndag
13.00
Skødstrup SF
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 671
ed Park (Skødstrup)
Bane 7 (11M)
Grenaa IF
ed Park (Skødstrup)
Bane 7 (11M)
9.
søndag
13.00
Vorup/Romalt
Nr. 2
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
Ulvehøj Idrætscenter
Bane 2 - 8 mands
Grenaa IF
Nr. 4
Ulvehøj Idrætscenter
Bane 2 - 8 mands
12.
onsdag
19.45
Vorup FB
Nr. 11
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 36
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Bane 1 - 11 mands
Grenaa IF
Nr. 7 (ude)
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Bane 1 - 11 mands
15.
lørdag
12.45
IF Lyseng
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 456
Lyseng Idrætspark
FC Djursland
Lyseng Idrætspark
16.
søndag
10.00
Hornslet IF
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 343
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
FC Djursland
Hornslet Kunstgræsbane
Kunstgræsbanen Hornslet
18.
tirsdag
19.00
Kolind/Perstrup IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 • Pulje 227
KPI's Klubhus
Grenaa IF
KPI's Klubhus
22.
lørdag
13.00
VRI
Omk4
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
NES Park
Kunstgræs
FC Djursland
Omk2
NES Park
Kunstgræs
23.
søndag
13.00
FC Aarhus Syd
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 343
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
FC Djursland
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
27.
torsdag
19.15
FyrkatQ (L1/821)
UHT
Kvinder
U16
U16 Piger/11 (2007) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
DS Arena
FC Djursland (L1/822)
DS Arena
29.
lørdag
10.00
Kristrup B
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 90
Tirsdalens Skole
Grenaa IF
Tirsdalens Skole
29.
lørdag
10.30
Auning IF
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
Auning Stadion
Grenaa IF
Auning Stadion
29.
lørdag
11.00
Hobro IK
11
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 1
DS Arena
Kunstgræs 2.1
Grenaa IF
12
DS Arena
Kunstgræs 2.1
29.
lørdag
13.30
AH 2012
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 36
Hørning Stadion
Grenaa IF
Hørning Stadion
29.
lørdag
15.00
Ørsted IF
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 • Pulje 227
Ørsted Stadion
Grenaa IF
Ørsted Stadion
30.
søndag
13.00
Nørager B
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 73
Nørager Stadion
Grenaa IF
Nørager Stadion
November 2022
5.
lørdag
13.30
Nørresundby FB
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
NFB Kunstgræs Lindholm
FC Djursland
NFB Kunstgræs Lindholm
6.
søndag
13.00
Herning Fremad
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 456
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
FC Djursland
Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
26.
lørdag
14.00
Odder
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
FC Djursland
Spektrum Odder
Bane 1- Opvisningsbane
Februar 2023
4.
lørdag
12.00
Vorup FB
-
Herrer
Senior
Herre Danmarksserien / Træningskamp • Træningskamp
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
Grenaa IF
XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj