Menu
Kommende hjemmekampe
Oktober 2022
8.
lørdag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U9
U9 Drenge C (2014) 5M - Efterår 2022 • Pulje 591
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord B
AC Norddjurs
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord B
8.
lørdag
10.15
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Helsted Fremad IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
8.
lørdag
11.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
Randers Freja
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
8.
lørdag
12.15
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
HEI
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
8.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 3
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 456
HSM Arena Grenå
Bane 2
FC Silkeborg
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 2
8.
lørdag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2022 • Pulje 310
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Hornslet IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
9.
søndag
10.00
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (2013) 5M - Efterår 2022 • Pulje 736
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord A
Helsted Fremad IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 6 - Nord A
9.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 36
HSM Arena Grenå
Bane 1
IF Midtdjurs
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
11.
tirsdag
18.30
FC Djursland
Omkl. 8
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 ombrydn • Pulje 845
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
IF Lyseng
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
12.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 2
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 • Pulje 671
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Todbjerg/Mejlby IF
Omkl. 3
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
12.
onsdag
18.00
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U16
U16/U17 Drenge C (2007-2006) 8M - Efterår 2022 • Pulje 40
HSM Arena Grenå
Bane 3-Syd
Søften GF (1)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 3-Syd
12.
onsdag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U14
U14 Piger C1 (2009) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
Hasle B
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
14.
fredag
18.30
Grenaa IF (C)
Omkl. 3
-
Herrer
U17
U17 Drenge/11 (2006) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Hørning IF (L2/407)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
15.
lørdag
12.15
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 70
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
TRIF
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 4 (8M)
15.
lørdag
12.15
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U12
U12 Drenge C2 (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 90
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Randers Freja
Omkl. 1
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
15.
lørdag
13.30
Grenaa IF
Omkl. 4
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 • Pulje 524
HSM Arena Grenå
Bane 2
Hadsten SK
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 2
15.
lørdag
13.30
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd • Pulje 795
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Søften GF
Omkl. 8
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
15.
lørdag
15.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
HSM Arena Grenå
Stadion
Vejgaard B
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Stadion
16.
søndag
13.00
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 73
HSM Arena Grenå
Bane 1
I.F. Mols
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Bane 1
20.
torsdag
19.15
Grenaa IF
Omkl. 3
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 • Pulje 36
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
TRIF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
21.
fredag
19.00
Grenaa IF
UHT
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2022 • Pulje 73
HSM Arena Grenå
IF Midtdjurs
HSM Arena Grenå
25.
tirsdag
19.30
FC Djursland
Omkl. 4
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004-05)11M-efterår 2022 ombryd • Pulje 343
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Odder IGF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
27.
torsdag
18.30
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M - Efterår 2022 • Pulje 310
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Ørsted IF (K+29)
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
27.
torsdag
19.30
FC Djursland
Omkl. 8
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 ombrydn • Pulje 845
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Ry Fodbold
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
28.
fredag
19.00
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
AaB
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
29.
lørdag
13.00
FC Djursland
Omkl. 4
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 456
HSM Arena Grenå
Bane 1
FC Skanderborg
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Bane 1
30.
søndag
11.45
Grenaa IF
Omkl. 8
-
Kvinder
U12
U12 Piger C (2011) 8M - Efterår 2022 • Pulje 150
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
Hornslet IF
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Bane 3 (8M)
30.
søndag
13.00
FC Djursland
Omkl. 8
-
Kvinder
U16
U16 Piger Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 ombrydn • Pulje 845
HSM Arena Grenå
Stadion
Galten FS
Omkl. 7
HSM Arena Grenå
Stadion
November 2022
9.
onsdag
19.20
FC Djursland (L2/456)
Omkl. 2
-
Herrer
U16
U16 Drenge/11 (2007) - DBU Jylland Pokal • Pulje 1
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Randers Freja (L1/451)
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
12.
lørdag
13.30
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
Viby IF
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
16.
onsdag
19.15
FC Djursland
Omkl. 3
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 • Pulje 456
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
SIF Assentoft
Omkl. 4
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
19.
lørdag
13.30
FC Djursland
Omkl. 2
-
Herrer
Senior
Herre-DS 2022-23 • Pulje 4
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane
ASA, Aarhus
Omkl. 5
HSM Arena Grenå
Kunstgræsbane